II Świętokrzyska Olimpiada Sportowa Przedszkolaka

W dniu 14 listopada 2022 braliśmy udział w eliminacjach gminnych w Rytwianach do  olimpiady sportowej.

Ostatnich kilka tygodni poświęciliśmy na treningi i przygotowanie do zawodów, które obejmowały:

1. bieg z pałeczką na czas, 30 metrów,
  2.  bieg z przeszkodami, pod płotkiem i przejście przez szarfę, bieg do pachołka na czas,
  3. Skok w dal obunóż z miejsca,
  4. Celowanie woreczkiem do koła w odległości 4 metry.

Wszystkie te konkurencje były punktowane, uzyskaliśmy 32 punkty i zajęliśmy II miejsce.

Rywalizacja sportowa z innymi dziećmi dostarczyła nam dużo emocji i była super zabawą.

Oto kilka zdjęć z tego wydarzenia:

Autor: Barbara Odważny