Dzień misia 2022

„….Miś Puchatek, Miś Uszatek,

Miś z futerka, z pluszu, z łatek.

Dziś Dzień Pluszowego Misia,

Więc go utul mocno dzisiaj!!!”

Któż  ich nie zna? Każdy miał swojego ukochanego pluszaka, który był przyjacielem zarówno w chwilach radości jak i tych przesiąkniętych łzami. Co roku 25 listopada nasze MISIE obchodzą swoje święto. Ten szczególny dzień upamiętniły również przedszkolaki ze szkoły podstawowej w Sichowie Duży. Poznały historię powstania najpopularniejszej na świecie dziecięcej zabawki, poznały gatunki niedźwiedzi żyjących na świecie i szukały ich odpowiedników w świecie bajek. Nie zabrakło też zagadek, których bohaterami były oczywiście misie. Finałowym zadaniem było wykonanie misia. Dziękujemy naszym milusińskim za tak dynamiczny udział w naszym spotkaniu.

Autor: Izabela Maciejko