Zajęcia w przedszkolu

Dzisiejsze zajęcia sensoryczne przepełnione były emocjamiŚmiechZaskoczony, których poznanie i zrozumienie ułatwiła nam mata emocji.

Zmobilizowały również naszych "małych budowniczych siebie" do pracy nad motoryką dużą. Tu pomocna okazała się przeznaczona do tego celu gra. Dziękujemy wszystkim milusińskim za niezwykle aktywny udział w zabawach.

Autor: Izbela Maciejko

Zdjęcie nr 1 przedstawia grupę dzieci siedzących na dywanie wokół maty. Na macie zaprezentowane są buźki z emocjami. Jest to rodzaj gry.  Wśród dzieci klęczy prowadząca zajęcia . Wskazuje wskaźnikiem miejsca, na które dzieci powinny zwrócić uwagę. Obok prowadzącej leżą dwie kostki,  z również namalowanymi buźkami emocji, w kolorze różowym i niebieskim służące do grania.

Zdjęcie nr 2 przedstawia grupę dzieci stojących na dywanie i wykonujących ruchy gimnastyczne. Dywan jest kolorowy, przedstawiający ulice i ich skrzyżowania. Każde z dzieci stoi na okrągłej podkładce innego koloru. Obok jednego z dzieci leży duża kostka do gry z kolorowymi kółkami. Z dala widać stojąca wychowawcę klasy oraz prowadzącą zajęcia.