KAMISHIBAI w przedszkolu

KAMISHIBAI- papierowy teatr; magiczna skrzyneczka pełna niesamowitych opowieści zawitała wśród najmłodszych czytelników biblioteki w Sichowie Dużym.

UśmiechWrażenia niezapomniane, a każda dziecięca buźka rozświetliła się uśmiechem.ŚmiechŚmiech

Zdjęcie nr 1 przedstawia grupę dzieci siedzących na niebieskim dywanie, na którym przedstawiona jest  imitacja miejskich dróg samochodowych. W  prawym rogu zdjęcia, przy beżowym stoliku siedzi  prowadząca zajęcia. Przed nią, na stoliku stoi drewniana  skrzynka imitująca scenę teatralną. Za prowadzącą widać okno balkonowe. W tle na ścianach wiszą prace plastyczne dzieci i widać drzwi weijściowe w kolorze beżu.

Zdjęcie nr 2 przedstawia tą samą grupę dzieci siedzącą na niebieskim dywanie. Z lewej strony widać panią prowadzącą, która wyjmuje kartę ze skrzyneczki aby pojawił się nowy obrazek. W tle widać mebelki z kolorowymi frontami oraz stoliki i krzesła. Za prowadząca widać częś okna i kilka kwiatów na parapecie.