Warsztaty Wielkanocne

W dniu 29.04.2023 r. podczas zajęć świetlicowych odbyły się warsztaty wielkanocne w ramach realizowanej innowacji pedagogicznej „Sensorysie”. Uczniowie wykonywali prace plastyczne różnymi technikami i metodami stymulującymi ich zmysły.

Na potrzeby warsztatów zostały przygotowane trzy stanowiska warsztatowe: sensoryczne, manualne i decoupage. Uczniowie bardzo chętnie podjęli się zadania i wykonali pięknie i estetyczne prace, które zostaną wręczone jako prezenty dla żołnierzy mających odwiedzić naszą szkołę w najbliższym czasie.

Serdecznie podziękowania za pomoc w prowadzeniu i organizacji przebiegu warsztatów dla Pani Leonardy Stawiarz, Pani Doroty Słomki oraz Pana Krzysztofa Błąda.

Autor: Anna Zgrzywa

Zdjęcie 1 Wychowankowie świetlicy siedzący przy stoliku, wykonujący prace plastyczne podczas wielkanocnych warsztatów sensorycznych. Na stoliku widoczne ozdoby i przybory. W tle uczniowie odwróceni plecami przy innymi stoliku. Na drugim planie sala świetlicowa.

Zdjęcie 2 Wychowankowie świetlicy siedzący przy stoliku, wykonujący prace plastyczne metodą decoupage podczas wielkanocnych warsztatów. Na stoliku widoczne ozdoby i przybory. Z lewej strony pochylony nauczyciel pomagający przy pracy dzieciom. W tle uczniowie i nauczyciel odwróceni plecami przy innymi stoliku. Na drugim planie sala świetlicowa.

Zdjęcie 3 Wychowankowie świetlicy siedzący przy stoliku, wykonujący prace plastyczne podczas warsztatów wielkanocnych. Na stoliku widoczne prace plastyczne ozdoby i przybory. W tle uczniowie odwróceni plecami pracujący przy innymi stoliku. Na drugim planie sala świetlicowa.