FINAŁ ENEA CUP 2018

Finał Regionalnej Ligi Młodzieżowej ENEA CUP 2018

3 czerwca 2018 roku nasza szkolna drużyna młodych szczypiornistów z klas IV-V wraz z trenerem Panem Dariuszem Karasińskim wzięła udział i zajęła 3 miejsce w Finale Regionalnej Ligi Młodzieżowej ENEA CUP 2018 w Mielcu.Imprezę sportową rozpoczęto od upamiętnienia 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na parkiet została wniesiona Flaga Polski oraz wspólnie odśpiewano Hymn Narodowy.  Następnie zaprezentowano wszystkie drużyny i rozpoczęto rozgrywki. Nasza drużyna rozegrała 3 mecze, które przyniosły nam mnóstwo emocji i wrażeń. Dzięki zaciętej walce w ostatnim meczu ze SP z Malinie i uzyskanie 2 punktów przewagi nad rywalami dało nam 3 miejsce w finale. Organizacja zawodów odbyła się na wysokim poziomie. Na dzieci między przerwami czekał gorący posiłek, woda oraz lody. Ceremonię dekoracji poprowadzili organizatorzy zawodów, a medale, puchary oraz statuetki dla najlepszych zawodników wręczyli: Pan Fryderyk Kapinos – Prezydent Miasta Mielca oraz Pan Marek Kamiński – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Mieleckiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Zapraszamy do obejrzenia fotografii. http://www.sprstal.mielec.pl/2018/06/03/regionalna-liga-mlodziezowa-enea-cup-final/
Alicja Bąk