Mikołajki

W ramach obchodów "Mikołajek" uczniowie z klas "0" i I - III w dniu 6 grudnia wraz w wychowawcami wybrali się do bawialni "Jupi Park" w Tarnobrzegu. W przerwie od świetnej zabawy dzieci wzięły udział w spotkaniu z Mikołajem, który wręczył im słodkie upominki.

W dniu 5 grudnia klasy IV - VIII, pojechały do kina „Helios” w Kielcach. Młodsi uczniowie obejrzeli film pt. : ”Był sobie pies 2”, a starsi uczniowie „18000 gramów”, po projekcji wrażenia były bardzo podobne dzieci i młodzież byli wzruszeni tematyką poruszaną w tych filmach. Następnie udali się na posiłek i po wymarzone prezenty. Świąteczne dekoracje wokół nastrajały na zbliżające się święta.