Klasowe zabawy andrzejkowe

Tradycyjnie pod koniec listopada obchodzimy dzień św. Andrzeja. "Andrzejki" nasi uczniowie obchodzili w swoich klasach.

Z tej okazji wychowawcy przygotowali mnóstwo tradycyjnych wróżb i zabaw andrzejkowych: lanie wosku, wróżby dotyczące przyszłości, serca z imionami dziewczynek i chłopców, wróżby dla każdego ucznia, rzucanie monetą, zabawa ze słomkami na talerzu z wodą oraz przestawianie obuwia w kierunku drzwi, czyli wyścig butów. Dzieci były przebrane w różne piękne stroje i ciekawe maski, a rodzice przygotowali „małe co nie co”. W tle płynęła rytmiczna muzyka. Jak widać na zdjęciach zabawa była przednia.