Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole

W ramach obchodów Dnia Niepodległości w naszej szkole 12.11.2019 r. odbyło się wspólne śpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego”.

Wszyscy uczniowie ubrani w strój galowy przybrani w własnoręcznie wykonane kotyliony wraz z nauczycielami pięknie odśpiewali hymn narodowy. Następnie odbył się apel, montaż słowno-muzyczny pt.:”Polsko Ty zawsze wiernych miałaś synów...”, przygotowany przez uczennice klasy siódmej, piątej oraz trzeciej.Treści zawarte w wierszach, prozie oraz pieśniach patriotycznych miały na celu upamiętnić bohaterów minionych epok, którzy poświęcili swoje życie w imię wolnej Polski.