Powiatowy konkurs piosenki o zdrowiu "Zdrowe nutki"

Dnia 23.10.2019r. odbył się powiatowy konkurs piosenki o zdrowiu "Zdrowe nutki"organizowany przez Polskie Towarzystwo Higieniczne w kategorii klas  I- III.

ZPO - Publiczną Szkołę Podstawową im.Marii Firlejczyk w Sichowie Dużym znakomicie reprezentowały uczennice: Barbara Motyl, Zuzanna Ligęza, Lena Magier, Magdalena Łabędzka, Julia Rajca, Anna Gołda, Nikola Krajewska i Nadia Balawender. Uczennice naszej szkoły zostały finalistkami konkursu. Dnia 28.10.2019r. odbyła sie kolejna edycja konkursu w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Nasze uczennice żywiołowo zaspiewały piosenkę do tekstu autorstwa  p.Jadwigi Szyszki pt."Zdrówko dla każdego". Jury przyznało młodym artystkom wyróżnienie. Opiekunami artystycznymi zespołu były p.Marzena Woś i  p.Leonarda Stawiarz. Serdeczne gratulacje!