Pierwszy dzień wiosny kl. III

W bogatej scenerii  ,,Wiosenne przebudzenie’’ klasa III zaprezentowała swoje umiejętności w pięknym tańcu do utworu Antoniego Vivaldiego ,,Wiosna’’

Scenki humorystyczne ,,Dzień wagarowicza’’ i  ,,Lekcja przyrody’’ świetnie odtworzone  przez uczniów wywołały uśmiech u widzów i wprowadziły w radosny nastrój i pozytywne spojrzenie na nadchodzące wiosenne dni.

Przesłania wiosennych oznak można było odczuć i odnaleźć w piosenkach ,,Wiosna piękna i radosna’’ oraz ,,Wiosna w ogródku’’.

Dzieci  z klasy III nie zapomniały  też o przekazaniu treści ekologicznych, które wybrzmiały w piosence ,,Eko, eko, ekologia’’ zachęcając wszystkich jak również siebie do działań na rzecz ochrony środowiska i czystości najbliższego otoczenia.

Autor: Marzena Woś

Załączniki: