Malowane Święta

W dniu 13 kwietnia odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

Uczniowie przygotowali program artystyczny, który wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Uczniowie klas I - III pod kierunkiem pani Leny Stawiarz zaprezentowali zwyczaje i tradycje wielkanocne oraz przybliżyli symbolikę świąt. Program był wypełniony pięknymi piosenkami, nie zabrakło również koszyczków ze święconką, pisanek oraz śmigusa-dyngusa, a malownicza sceneria wprowadziła wszystkich w miły, wielkanocny nastrój. Po zakończonym apelu były życzenia zdrowych, wesołych świąt dla  wszystkich pracowników, uczniów i ich rodzin.

Autor: Leonarda Stawiarz