Wycieczka do Kielc w klasach 0 – III

W dniu 29.04.2022 r. uczniowie klas I – III oraz wychowankowie przedszkola klasa „0” wzięli udział w wycieczce do Kielc.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach cukierniczych „Magia Karmelu”  w Manufakturze Słodyczy, gdzie poznały w jaki sposób powstaje, wyrabia się i formuje karmel oraz własnorecznie wykonały lizaki w wybranym przez siebie kształcie.

Następnie udaliśmy się do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” im. Satnisława Karsiego na spektakl „Przygody Koziołka Matołka”. Uczniowie byli zachwycieni scenografią, spotkaniem z aktorem, szybko nauczyli się piosenki, którą śpiewali razem z aktorami.

Wycieczka zakończyła się bardzo smaczym obiadem w restauracji „U kucharzy”.

Autor: Anna Zgrzywa