Dzień Matki w kl. I

W dniu 27.05.2022 r. w klasie I odbyły się uroczyste obchodny z Dnia Matki.

Uczniowie przygotowali z tej okazji krótki program artystyczny, w którym wierszem, piosenką i tańcem ucznicli swoje mamy. Zaprezentowali także swoje talenty grając utwory muzyczne na cymbałkach i flecie. Zwieńczeniem cześci artystycznej było wręczenie mamom własnorecznie wykonanych laurek - bukiecików. Imprezę uświetniła Pani dyrektor Dorota Karasińska – Kozłowska wykonaniem pięknej pieśni „Tobie Mamo” na cześć przybyłych mam.

W drugiej mniej oficjalnej części wydarzenia odbyły się warsztaty z kodowania w ramach programu „Kodowanie na dywanie”. Dzieci wraz z mamami zakodowały piękne serce. Dzień zakończył się warsztatyami kulinarnymi „Słodki deser z mamą”. Uczniowie i ich mamy wykonały pyszne kolorowe deserki.

Autor: Anna Zgrzywa