Dzień Dziecka kl. I - III

W dniach 9-10.06 w naszej szkole odbywał się piknik z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie z klas I – III oraz przedszkola grupa 3,4,5 latkow i grupa „0” korzystali z przygotowanych atrakcji.

Do dyspozycji dzieci byłay dwa dmuchane place zabaw, które cieszyły się największym zaisnteresowaniem. Wszyscy pracownicy szkoły zaangażowali się w wydarzenie: Nauczyciele oraz uczniowie starszych klas malowali twarze oraz modelowali balony dla dzieci. Pracownicy obsługi grilowali kiełbaski. Impreza została uświwetniona przez Policję i Straż Pożarną. Dzieci miały możliwość obejrzenia sprzętu ratowniczego, przymierzenia kamizelki i hełmu, a także wielu innych gadżetów, które służą do pracy ratowników.

Autor: Anna Zgrzywa