Święto Pluszowego Misia

W dniach 25-27 listopada 2019r obchodziliśmy na świetlicy szkolnej  Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Jest to cykliczne wydarzenie lubiane przez dzieci. Uczniowie poznali historię tego święta, utrwaliły wiadomości o środowisku życia niedźwiedzia brunatnego. Wychowankowie świetlicy na spotkaniu z panią bibliotekarką Agnieszką Opałacz poznały najpopularniejszych misiowych bohaterów książek. Poznały przygody Kubusia Puchatka,były konkursy,zabawy przy muzyce. Dzieci mogły pochwalić się przed swoimi kolegami ulubionymi pluszakami przyniesionymi z domu.vŚwietlicę wypełniły portrety misiów i balonowe misie zrobione przez dzieci.vZajęcia dla dzieci były ciekawe,wesołe,integrujące grupę.