Wizyta Pana Gustawa Kozłowskiego w świetlicy szkolnej

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Firlejczyk w Sichowie Dużym w dniu 15.11.2019r. w świetlicy szkolnej mieli  przyjemność gościć pana Gustawa Kozłowskiego muzyka, kompozytora, założyciela zespołu  śpiewaczego "Sichowianie".

Na początku  spotkania nasz gość opowiedział  nam o swojej życiowej pasji – muzyce, która towarzyszyła mu od najmłodszych  lat życia.

Uczniowie poznali  wygląd  i brzmienie instrumentu muzycznego - akordeonu. Brali udział w ciekawych  zabawach rytmiczno-muzycznych oraz próbowali swoich sił śpiewając piosenki ludowe przy akompaniamencie akordeonu .

Wychowankowie zdobyli bezcenną wiedzę na temat pracy i życia zaproszonego gościa.